Szlak TeH2O na Free Time Festiwal 2016 w Gdańsku!

2016-04-04 12:31

Za nami Free Time Festiwal 2016 w Gdańsku - 12 000 m kw. wypełnionych po brzegi atrakcjami, imprezami, setkami propozycji aktywnego i nowoczesnego spędzenia wolnego czasu, inspiracjami turystycznymi, sportowymi, rekreacyjnymi.

A jaki odbiór?
Zdaniem organizatorów sam pierwszy, sobotni dzień targowy przyciągnął ponad 15 000 odwiedzających i zebrał ponad 250 wystawców!

Spośród całych katalogów atrakcji, zwłaszcza najmłodsi (choć nie tylko!) chętnie wybierali oferowaną przez SzlakTeH2O możliwość własnoręcznego wykonania pamiątki - przypinki lub magnesu z wizerunkiem każdego z 15 obiektów Szlaku.

Rzemieślnicza manufaktura pamiątkowa TeH2O obdarowała kilkuset odwiedzających nie tylko samą pamiątką, ale przede wszystkim dziecięcą radością z samodzielnie zrobionego gadżetu.

Warto dodać, że uwadze gości i wystawców już niemalże tradycyjnie nie umknęło stoisko promocyjne Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej, które zwyciężyło w tej kategorii, a kampania promocyjna "Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc" nie miała sobie równych w walce o medal Mercurius Gedanensis Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego!

Więcej zdjęć na naszym fanpage'u na portalu Facebook!